Свято Останнього дзвоника

Сьогодні в Сторожинецькому районі відзначають свято Останнього дзвоника на урочистих лінійках у 48 школах 12580 учнів, близько 1300 педагогів, батьки, гості.

Незабутнім є сьогоднішній день для 794 одинадцятикласників, 1291 дев’ятикласника, які незабаром покинуть стіни рідних шкіл.

Особливим він є також для першокласників, які подолали першу сходинку в країну знань, а також для 4-класників, які закінчили І ступінь загальноосвітньої навчальної школи. Відходить у минуле ще один навчальний рік. Він був знаменним для освіти нашого району, адже відкрито ІІ чергу Красноїльської гімназії, Спаський навчально-виховний комплекс, спортзал в Комарівській ЗОШ І-ІІ ст. Розроблено проектно-кошторисну документацію на будівництво Тисовецької ЗОШ І-ІІ ст. та на добудову Старожадівської ЗОШ І-ІІІ ст., Старокрасношорської, Дібрівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

З метою збільшення охоплення дітей дошкільною освітою здійснюється робота щодо реформування Бобовецької ЗОШ І-ІІІ ст., Годилівської ЗОШ І-ІІІ ст., Панківської ЗОШ І-ІІІ ст. у навчально-виховні комплекси. На даний час проводяться капітальні ремонти приміщень під дошкільні групи в цих закладах. Виділено кошти на ремонт спортзалу та приміщень для підготовчої групи в Чудейському НВК.

Значними результатами увінчалася участь школярів у олімпіадах, конкурсах, змаганнях, фестивалях. 80 учнів району брали участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та українознавства, 14 учнів у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт, 20 – у мовно-літературних конкурсах. Перемогу здобули 44 школярі.

Пишається район переможцями предметних олімпіад на Всеукраїнському рівні. Дипломом ІІ ступеня нагороджена учениця 9 класу Новобросковецької ЗОШ І-ІІ ст. Івончак Настасія (українська мова та література), а учень 9 класу Давидівської ЗОШ І-ІІІ ст. Мілієвич Павло – дипломом ІІІ ступеня (трудове навчання). Цера Євгенія, одинадцятикласниця Сторожинецького районного ліцею виборола диплом ІІІ ступеня у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у м. Києві.

За 2012/2013 н.р. творчі колективи, вихованці гуртків, студій ЦДЮТ здобули значних результатів. Далеко за межами Буковини відомі юні вокалісти студії «Рідна пісня», вихованці фотостудії «Фокус», роботи гуртківців декоративно-ужиткового мистецтва. Радують успіхи вихованців ЦЕНТУМу, які, крім перемог у конкурсах, велику роботу проводять з метою озеленення навколишнього середовища. Юні спортсмени ДЮСШ примножують успіхи району своїми перемогами.

Багато цікавих справ зроблено педагогами, учнями навчальних закладів Сторожинеччини.

В урочистостях взяли участь представники крайової влади, районної ради та районної державної адміністрації, управління освіти, сім’ї, молоді та спорту.

З вітаннями лунали слова подяки та побажання здоров’я, добра, натхнення, щастя й оптимізму.

Почесні гості подарували для шкіл 6 комплектів тенісних столів, 17 гімнастичних матів, 53 м’ячі

.

 

 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика