Нарада-семінар керівників ЗНЗ, начальників пришкільних таборів та кухарів по питанню оздоровлення школярів району

18 травня 2013 року на базі Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено нараду-семінар керівників ЗНЗ, начальників пришкільних таборів та кухарів по питанню оздоровлення школярів району.

Учні Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. презентували учасникам семінару візитку школи. Кухарі 10 освітніх навчальних закладів представили комплексні обіди. Присутні побували на харчоблоці місцевої школи, де ознайомились з технологічним обладнанням, яке повинно бути для правильного зберігання продуктів та приготування обідів.

Гості також ознайомилися з виставкою-презентацією роботи пришкільного табору «Світанок» Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. та виставкою робіт переможців огляду-конкурсу виховної роботи в таборах у 2012 році.

В актовій залі відбулася нарада відповідно до програми затвердженої начальником управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької районної державної адміністрації.

10-30

10-50
Жижій І.П. начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту: «Основні завдання управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, керівників навчальних закладів та начальників пришкільних таборів з денним перебуванням щодо організації та проведення оздоровлення дітей влітку 2013р.»

10-50

11-00
Давид П.М. головний державний санітарний лікар райСЕС «Дотримання санітарного законодавства під час роботи пришкільних таборів з денним перебуванням»

11-00

11-05
Швед М.П. начальник управління ветеринарної медицини в Сторожинецькому районні «Забезпечення ветеринарно-санітарних вимог при заготівлі та використання продуктів харчування тваринного походження»

11-15 11-25
Дячук Р.С. головний інспектор управління державної служби надзвичайних ситуацій у Сторожинецькому районі «Дотримання учнями правил протипожежної безпеки влітку 2013 року»

11-25 11-35
Осавелюк Ж.В. начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей Сторожинецького районного відділу УМВС України в Чернівецькій області «Попередження злочинності та правопорушень серед дітей»

11-35

11-45
Гакман А.І. головний спеціаліст управління освіти, сім’ї молоді та спорту «Організація оздоровлення дітей у стаціонарни х таборах. робота з дітьми соціальних сфер та організація екскурсій»

11-45 11-55
Терещенко Г.Г. методист РМК «Контроль виконання інструктивно-нормативних документів щодо оздоровлення дітей у 2013 році. Роботи пришкільних таборів. Основні напрямки виховної роботи в дитячих оздоровчих таборах»

11-55 12-05
Чобітько М.І. методист РМК «Організація охорони праці та безпеки життєдіяльності в оздоровчому таборі»

12-05 12-15
Паладій О.М. виконуючий обов’язки директора ЦДЮТ «Методичні рекомендації щодо організації змістовного дозвілля дітей у пришкільних таборах»

12-15 12-25
Богатир Т.В. завідувач методичним відділом ЦЕНТУМу «Організація та методика проведення екологічного виховання в таборі»

12-25 12-35
Фіріч Л.І. інженер-технолог управління освіти, сім’ї, молоді та спорту «Організація харчування дітей у пришкільних таборах»

12-35 12-45
Гапей Т.В. директор Старобросковецького НВК «Презентація роботи пришкільного табору з денним перебуванням «Калинонька» Старобросковецького НВК»

В роботі семінару-наради взяв участь і виступив перший заступник голови районної державної адміністрації Пожога Георгій Лазарович

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика