Міністерство освіти і науки України затвердило Методичні рекомендації щодо організації освітнього простору Нової української школи.
У документі зокрема вказано, що особливістю Нової української школи є, поміж іншого, організація такого освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини. З Цією метою змінюються просторово-предметне оточення, програми та засоби навчання.
У Новій українській школі зростає частка проектної, командної, групової діяльності у педагогічному процесі.
Організація освітнього простору навчального кабінету потребує широкого використання нових ІТ-технологій, нових мультимедійних засобів навчання, оновлення навчального обладнання тощо.
«Уряд прийняв постанову, що регулює використання освітньої субвенції на Нову українську школу. 998,7 млн, тобто майже мільярд гривень, з цієї субвенції піде саме на створення нового освітнього простору. Постановою передбачено, що 40% цієї суми піде на закупівлю дидактичних матеріалів для 1-го класу. Ще 40% коштів буде спрямовано на закупівлю сучасних меблів для початкових класів НУШ. Та 20% субвенції має бути використано на закупівлю комп’ютерного обладнання для початкових класів НУШ», – нагадала міністр освіти.
- Виконання Галузевої угоди на 2016 – 2020 роки: засідання комісії
- Впровадження регіонального замовлення на робітничі кадри
- Фінансування освіти на місцях – відповіді від обласних рад та ОДА (оновлено)
- Контроль за додержанням законодавства про працю: питання розгляду президії ЦК Профспілки
- Зміни на доповнення до Галузевої угоди на 2016-2020 роки – внесено!