Обласний семінар-практикум голів районних, міських організацій профспілки працівників освіти

1

Нещодавно відбувся обласний семінар-практикум голів районних (міських) організацій профспілки працівників освіти і науки на базі первинних організацій Профспілки Сторожинецького району «Про практику роботи організаційних ланок Профспілки в умовах реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»».

Голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Дудчак Володимир Васильович відкривши семінар наголосив на основних напрямах роботи організаційних ланок Профспілки щодо зміцнення єдності та консолідації профспілкових організацій закладів освіти в умовах децентралізації.

Про діяльність об’єднаної територіальної громади в умовах реформування освіти ознайомив перший заступник міського голови Брижак Петро Михайлович, а начальник відділу освіти Гакман Андрій Іванович поділився досягненнями освітян закладів освіти Сторожинецької ОТГ.

Учасникам семінару презентували Комбінат трудового навчання і технічної творчості молоді та Сторожинецький ДНЗ «Дзвіночок», в якому відбулося відкриття кімнати психологічного розвантаження та профспілкового активу. Обласний комітет профспілки подарував ноутбук, а райком профспілки – меблі.

Побували гості в Слобода-Комарівському ДНЗ «Золотий ключик» та Слобода-Комарівській ЗОШ І-ІІ ст.. Про створення належних умов праці для здійснення навчально-виховного процесу в закладі освіти після пожежі, яка сталася в 2017 році ознайомили господарі навчального закладу, які теж одержали в подарунок від обкому профспілки ноутбук.

Свою гостинність продемонстрували педагоги, учні та вихованці всіх відвіданих навчальних закладів.

На завершення своєї роботи учасники семінару побували в Сторожинецькому районному ліцеї, де директор Багрій Віктор Іванович ознайомив присутніх з особливостями функціонування навчального закладу в структурі ОТГ та дотримання норм ЗУ «Про охорону праці».

Заключним підсумком роботи семінару про соціальне партнерство з органами місцевого самоврядування, як запоруки успіху діяльності Профспілки щодо захисту соціально-економічних та трудових прав освітян поділилась голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки Олійник Віра Іванівна.

Учасники семінару належно оцінили роботу організаційних ланок Профспілки в умовах реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» і побажали освітянам плідної праці та щасливого завершення навчального року.

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика