День прапора України: як святкуємо

1

23 серпня в Україні відзначають День державного прапора. У 2018 році святкування припадає на четвер, а п’ятниця – офіційний вихідний з нагоди святкування Дня Незалежності.

День державного прапора України було встановлено на честь багаторічної історії створення України, державної символіки нашої незалежної країни, а також з метою виховання поваги громадян до державних українським символам.

Це свято було встановлено в 2004 році, згідно з указом тодішнього президента Леоніда Кучми. А через 5 років, у 2009 році, третій президент України Віктор Ющенко вніс зміни до цього указу, організувавши офіційну церемонію, згідно з якою щорічно прапор піднімається всією Україною.

На честь цього свята в багатьох містах України проводиться комплекс урочистих і просвітницьких заходів, присвячених історії українського прапора та інших державних символів України, тематичних конференцій, круглих столів.

23 серпня 2018 року пройде церемонія урочистого підняття Державного Прапора України біля будівель обласних, міських, районних та селищних рад. Усі державні установи країни, і деякі навіть за межами України, вивішують державний прапор.

Також в цей день відбудеться урочисте вручення паспортів громадянина України юнакам та дівчатам, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, мистецтві.

Крім того, у Києві відбудеться встановлення національного рекорду «найдовший Державний Прапор України» (від Харківської площі до перетину проспекту Бажана та вул. Лариси Руденко).

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика