![1](http://stor.proncv.org/wp-content/uploads/1103.jpg)
Як уже повідомлялося, ЦК Профспілки працівників освіти і науки України спрямував листи до усіх обласних рад та обласних державних адміністраційз приводу необхідності вжиття заходів для поліпшення стану фінансового забезпечення закладів і установ освіти, що фінансуються з місцевих бюджетів. На лист Профспілки надходять відповіді від місцевої влади. Так, Полтавська обласна рада повідомляє, що відповідно до пунктів З, 13 частини …
Читати далі...