![image011](http://stor.proncv.org/wp-content/uploads/image0111-600x220.jpg)
Сьогодні, 25 травня на центральному майдані м. Сторожинець відбулися святкування з нагоди відзначення Дня вишиванки. Управління освіти разом з педагогічними колективами м. Сторожинець прийняли участь у святі. Українські вишиванки, барвисті рушники… Вони були і залишаються найважливішими символами нашого народу, супроводжуючи нас впродовж усього життя: від народження аж до самої смерті. Люди шанували українську вишивку, бо …
Читати далі...