Верховна Рада України ухвалила бюджет 2019 року в І читанні

1

Верховна Рада проголосувала за прийняття закону про бюджет України на 2019 рік в першому читанні. «За» висловилися 242 народні депутати, проти – 19.

«За результатами розгляду в першому читанні проекту закону України про державний бюджет України на 2019 рік № 9000, поданого Кабінетом Міністрів України, Верховна Рада України постановляє: 1. Схвалити висновки і пропозиції до проекту закону України про державний бюджет України на 2019 як бюджетні висновки Верховної Ради України. 2. Кабінету Міністрів України підготувати проект закону України про державний бюджет України на 2019 рік до другого читання, відповідно до бюджетних висновків Верховної Ради України та подати його на розгляд Верховної Ради України у двотижневий термін із дня набуння чинності цієї постанови», – ідеться в тексті.

Парламент також передав Кабінету міністрів свої пропозиції до бюджету до другого читання.

Згідно із законодавством, до 20 жовтня Верховна Рада повинна провести перше, а до 20 листопада – і друге читання.

Напередодні голосування по проекту бюджету Верховна Рада так само у першому читанні схвалила зміни до Бюджетного кодексу, які унормовують формування місцевих бюджетів в частині передачі частини податкових платежів за користування надрами, врегульовують питання державних гарантій і надання субвенцій. 

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Рубрики

    Статистика