![1-1](http://stor.proncv.org/wp-content/uploads/1-1-600x220.jpg)
Традиційно першої неділі жовтня відзначається професійне свято вчителів – День працівників освіти. Днями в залі районного Будинку національних культур та в актовому залі “Юності Підгір’я” представники міської та районної влади відзначили людей, чия професія є одною з найголовніших, адже саме вчителі закладають фундамент покоління, яке буде формувати наше суспільство через кілька десятиліть. Для …
Читати далі...