![prezydiya-tsk](http://stor.proncv.org/wp-content/uploads/prezydiya-tsk.jpg)
22 червня 2017 року у Закарпатській області відбулося виїзне засідання президії ЦК Профспілки. На початку роботи Голова Профспілки Георгій Труханов наголосив, що до розгляду винесено ряд актуальних питань діяльності Профспілки, серед яких основним є соціально-економічний стан галузі та його законодавче забезпечення. Зокрема, це стосується й проекту нового закону «Про освіту» та недопущення звуження прав та …
Читати далі...